• Мы внедрили рекламу от Google для поддержки и развития нашего форума. Это позволит нам улучшать платформу и предлагать больше полезного контента для пользователей.

    Посетите наш сайт: https://www.lodzforum.pl/

PoisonEwcia666

Ewcia
Автор темы
Команда форума
Оплачено
17 Фев 2024
123
199
43
Награды
4
Łódź
lodzinfo.online
Hej! Ręka do góry, kto odwiedził ten ukraiński sklep na ulicy Piotrkowskiej 190? Ja byłam w nim dzisiaj po raz pierwszy. Kupiłam Zefir i chałwę słonecznikową. Te przysmaki są mi już znane, ponieważ poczęstowały mnie nimi koleżanki w pracy. Bardzo przypadły mi do gustu. Szczególnie rozsmakowałam się w chałwie, którą wcześniej znałam tylko w wersji sezamowej. Czy ktoś może mi polecić jeszcze coś dobrego z tego sklepu?

FILENAME 1729192357950
FILENAME 1729192272987
FILENAME 1729192231022
 
  • Супер!
  • Лайк
Реакции: Polina и Vadim

Polina

Зарегистрированный
Не оплачено
29 Июл 2024
11
20
1
Награды
1
Łódź, Jana Pawła 41
Hej! Ręka do góry, kto odwiedził ten ukraiński sklep na ulicy Piotrkowskiej 190? Ja byłam w nim dzisiaj po raz pierwszy. Kupiłam Zefir i chałwę słonecznikową. Te przysmaki są mi już znane, ponieważ poczęstowały mnie nimi koleżanki w pracy. Bardzo przypadły mi do gustu. Szczególnie rozsmakowałam się w chałwie, którą wcześniej znałam tylko w wersji sezamowej. Czy ktoś może mi polecić jeszcze coś dobrego z tego sklepu?

Посмотреть вложение 286
Посмотреть вложение 287
Посмотреть вложение 288
Witam. Jedzenie jest tam niestety drogie.
 

PoisonEwcia666

Ewcia
Автор темы
Команда форума
Оплачено
17 Фев 2024
123
199
43
Награды
4
Łódź
lodzinfo.online
Witam. Jedzenie jest tam niestety drogie.
Witam. Możliwe, że niektóre produkty są drogie. Jeszcze nie ogarnęłam całego sklepu, bo nastawiłam się tylko na te dwa przysmaki. Za całość zapłaciłam około 25 zł. Pomyślałam, że to niezbyt wygórowana cena. Zefir zniknął prawie natychmiast, bo koledzy w pracy pomogli mi go zjeść. Chałwę będę jeszcze jadła kilka dni, bo tak jej dużo i jest bardzo słodka. 😋