Vadim

Капитан
Команда форума
Админ
14 Янв 2024
300
371
63
Награды
4
Łódź
lodzinnfo.online
Здравствуйте.
В этой темы мы поговорим о том, где вы ремонтируете своё авто и кого вы рекомендуете!
Например у меня Рено Сценик 2 в котором начала гриметь вся подвеска как погремушка :D. При замене масла механник сказал, что рычаги и стойки стабилизатора "передают привет" и я так ездил ещё 3 мес пока не убил и рулевую рейку:cautious:. Естественно втулка рейка с правой стороны разбилась, шаровые умерли 5 раз и сайлентблоки рычагов покинули чат вместе со всем остальным. На одном из форумов я задал вопрос: "Кто сможет, не дорого, заменить это всё?
Ответил мне парень, что сделают не дорого). Списались с ним и я приехал к ним в гараж. Парни молодые, общительные, очень качественно отнеслись к замене всех запчастей. Я однозначно рекомендую !!! Теперь в салоне тишина и езда стала приятней(y)
438154243 1742977442899394 3669707136333197241 n
 

PoisonEwcia666

Ewcia
Команда форума
Модератор
17 Фев 2024
78
169
33
Награды
3
Łódź
lodzinfo.online
Cześć.
W tym temacie porozmawiamy o tym, gdzie naprawiasz swój samochód i kogo polecasz!
Przykładowo mam Renault Scenic 2 w którym całe zawieszenie zaczęło krzywić się jak grzechotka :D. Przy wymianie oleju mechanik stwierdził, że wahacze i drążki stabilizatora „pozdrawiają” i jeździłem tak kolejne 3 miesiące aż do momentu, w którym zabiła mi się również przekładnia kierownicza :eek:strożny:. Oczywiście pękła tuleja zębatki po prawej stronie, przeguby kulowe umarły 5 razy, a ciche bloki dźwigni opuściły czat wraz ze wszystkim innym. Na jednym z forów zadałem pytanie: „Kto niedrogo może to wszystko wymienić?
Facet powiedział mi, że zrobią to niedrogo). Skontaktowaliśmy się z nim i przyjechałem do ich garażu. Chłopaki byli młodzi, towarzyscy i bardzo dobrze poradzili sobie z wymianą wszystkich części zamiennych. Zdecydowanie polecam !!! Teraz w kabinie jest cicho, a jazda stała się przyjemniejsza(I)
Посмотреть вложение 84
Vadim, zabawnie napisałeś o usterkach w swoim samochodzie. Przyjemnie czytało mi się twój tekst. Cieszę się, że udało ci się znaleźć dobrych i niedrogich fachowców, którzy przywrócili twój samochód do pełnej sprawności. Mam nadzieję, że dużo ludzi skorzysta z tej informacji. 🙂