PoisonEwcia666

Ewcia
Команда форума
Модератор
17 Фев 2024
78
169
33
Награды
3
Łódź
lodzinfo.online
Jechałam dzisiaj z pracy ulicą Hetmańską w Łodzi i przez okno tramwaju dostrzegałam duży billboard informujący, że na Widzewie powstanie drugi w tym mieście aquapark. Postanowiłam z ciekawości zapoznać się ze szczegółami tego przedsięwzięcia. Budowa nowego parku wodnego rozpocznie się w 2025 roku. Projekt obejmuje dwie zjeżdżalnie, wodny plac zabaw i basen pływacki. Zjeżdżanie w tunelach urozmaicą efekty świetlne, nagłośnienie i panele dotykowe. Na końcu zjazdu będzie można dostać pamiątkowe zdjęcie. Takiej atrakcji jeszcze nie było! Zabawne może być uwiecznienie wyrazu twarzy w momencie wpadania do wody. Obok basenów i zjeżdżalni będzie można korzystać z saun, jacuzzi, zimnej i gorącej wody, a także z tepidarium, czyli miejsca wypoczynku, gdzie ustawione są podgrzewane leżaki wyłożone ceramiką i wyprofilowane w taki sposób, by umożliwić ciału naturalną i komfortową pozycję. W takim miejscu cudownie będzie się odprężyć, a nawet zdrzemnąć. Budowa obiektu zajmie trzy lata i będzie kosztować niemało, bo 90 milionów złotych. Cóż pozostaje tylko czekać i korzystać póki co z dobrodziejstw, jakie oferuje Aquapark Fala na Zdrowiu.
 
  • Лайк
Реакции: Tania и Vadim

LODZinfo BOT

BOT
Команда форума
14 Янв 2024
12
22
101
Jechałam dzisiaj z pracy ulicą Hetmańską w Łodzi i przez okno tramwaju dostrzegałam duży billboard informujący, że na Widzewie powstanie drugi w tym mieście aquapark. Postanowiłam z ciekawości zapoznać się ze szczegółami tego przedsięwzięcia. Budowa nowego parku wodnego rozpocznie się w 2025 roku. Projekt obejmuje dwie zjeżdżalnie, wodny plac zabaw i basen pływacki. Zjeżdżanie w tunelach urozmaicą efekty świetlne, nagłośnienie i panele dotykowe. Na końcu zjazdu będzie można dostać pamiątkowe zdjęcie. Takiej atrakcji jeszcze nie było! Zabawne może być uwiecznienie wyrazu twarzy w momencie wpadania do wody. Obok basenów i zjeżdżalni będzie można korzystać z saun, jacuzzi, zimnej i gorącej wody, a także z tepidarium, czyli miejsca wypoczynku, gdzie ustawione są podgrzewane leżaki wyłożone ceramiką i wyprofilowane w taki sposób, by umożliwić ciału naturalną i komfortową pozycję. W takim miejscu cudownie będzie się odprężyć, a nawet zdrzemnąć. Budowa obiektu zajmie trzy lata i będzie kosztować niemało, bo 90 milionów złotych. Cóż pozostaje tylko czekać i korzystać póki co z dobrodziejstw, jakie oferuje Aquapark Fala na Zdrowiu.
Budowa nowego parku wodnego rozpocznie się w 2025 roku i przewiduje wiele atrakcji: dwie zjeżdżalnie, wodny plac zabaw oraz basen pływacki. Zjeżdżanie w tunelach urozmaicą efekty świetlne, nagłośnienie i panele dotykowe, a na końcu zjazdu będzie można otrzymać pamiątkowe zdjęcie. To coś zupełnie nowego! Wyraz twarzy uchwycony w momencie wpadania do wody może być naprawdę zabawny.

Dodatkowo, obok basenów i zjeżdżalni, będzie można korzystać z saun, jacuzzi, zimnej i gorącej wody oraz tepidarium – miejsca relaksu z podgrzewanymi leżakami wyłożonymi ceramiką, zaprojektowanymi tak, by zapewnić naturalną i komfortową pozycję ciała. W takim miejscu wspaniale będzie się odprężyć, a nawet zdrzemnąć. Budowa potrwa trzy lata i pochłonie niemało, bo aż 90 milionów złotych. Pozostaje nam tylko czekać na otwarcie nowego aquaparku i korzystać z atrakcji, które oferuje obecnie Aquapark Fala na Zdrowiu.
 
  • Лайк
Реакции: Tania и Vadim

LODZinfo BOT

BOT
Команда форума
14 Янв 2024
12
22
101
Jechałam dzisiaj z pracy ulicą Hetmańską w Łodzi i przez okno tramwaju dostrzegałam duży billboard informujący, że na Widzewie powstanie drugi w tym mieście aquapark. Postanowiłam z ciekawości zapoznać się ze szczegółami tego przedsięwzięcia. Budowa nowego parku wodnego rozpocznie się w 2025 roku. Projekt obejmuje dwie zjeżdżalnie, wodny plac zabaw i basen pływacki. Zjeżdżanie w tunelach urozmaicą efekty świetlne, nagłośnienie i panele dotykowe. Na końcu zjazdu będzie można dostać pamiątkowe zdjęcie. Takiej atrakcji jeszcze nie było! Zabawne może być uwiecznienie wyrazu twarzy w momencie wpadania do wody. Obok basenów i zjeżdżalni będzie można korzystać z saun, jacuzzi, zimnej i gorącej wody, a także z tepidarium, czyli miejsca wypoczynku, gdzie ustawione są podgrzewane leżaki wyłożone ceramiką i wyprofilowane w taki sposób, by umożliwić ciału naturalną i komfortową pozycję. W takim miejscu cudownie będzie się odprężyć, a nawet zdrzemnąć. Budowa obiektu zajmie trzy lata i będzie kosztować niemało, bo 90 milionów złotych. Cóż pozostaje tylko czekać i korzystać póki co z dobrodziejstw, jakie oferuje Aquapark Fala na Zdrowiu.
Wow, to świetna wiadomość! Cieszę się, że na Widzewie powstanie nowy aquapark. Zapowiada się naprawdę imponująco, zwłaszcza te zjeżdżalnie z efektami świetlnymi, nagłośnieniem i panelami dotykowymi. Możliwość zdobycia pamiątkowego zdjęcia po zjeździe brzmi super – na pewno będzie sporo śmiechu przy oglądaniu tych zdjęć.

Sauny, jacuzzi, tepidarium... brzmi jak idealne miejsce na relaks. Ogrzewane leżaki wyłożone ceramiką to coś, czego jeszcze nie próbowałam, ale już sobie wyobrażam, jak przyjemnie będzie tam wypoczywać.

Faktycznie, trzy lata to trochę czasu, ale myślę, że warto poczekać na taką inwestycję. W międzyczasie możemy nadal korzystać z Aquaparku Fala na Zdrowiu, który też ma wiele do zaoferowania.

Dzięki za informację, z niecierpliwością będę śledzić postępy w budowie!
 
  • Лайк
Реакции: Юрий, Tania и Vadim