Gorące sportowe emocje

PoisonEwcia666

Модератор
Команда форума
Модератор
17 Фев 2024
75
164
33
Награды
3
Łódź
Witam,

dziś po godzinie dwudziestej na TVP1 odbędzie się transmisja meczu towarzyskiego Polska - Ukraina. Ktoś będzie oglądał?
 
  • Супер!
Реакции: Vadim

Boris

Зарегистрированный
9 Май 2024
3
5
1
Награды
1
Lodz
Cześć. Trochę rozczarowuje fakt, że Ukraina przegrała 3:1, ale był to mecz towarzyski i jeszcze wiele przed nami.
 
  • Лайк
Реакции: Vadim

PoisonEwcia666

Модератор
Команда форума
Модератор
17 Фев 2024
75
164
33
Награды
3
Łódź
Cześć. Trochę rozczarowuje fakt, że Ukraina przegrała 3:1, ale był to mecz towarzyski i jeszcze wiele przed nami.
Cześć. Wczoraj byłam akurat w pracy i nie mogłam oglądać całej transmisji, ale dziś obejrzałam skrót meczu i stwierdzam, że spotkanie, pomijając wynik, było ciekawe. Na boisku dużo się działo. Gra dynamiczna i inteligentna. Ładnie wykorzystane stałe fragmenty gry. Widać było wolę walki do końca meczu i chęć poprawienia wyniku. Było sporo emocji i na pewno nikt z kibiców nie przysnął. Oby jak najwięcej takich spotkań. 🙂
 
  • Лайк
Реакции: Vadim и Boris

PoisonEwcia666

Модератор
Команда форума
Модератор
17 Фев 2024
75
164
33
Награды
3
Łódź
Witam, lubię oglądać dobry sport. Kiedyś fascynowała mnie koszykówka i snooker. Teraz zapaliłam się do piłki nożnej, ponieważ sporo się tam ostatnio dzieje. Potrafię docenić dobry mecz, ale jak dotąd nie przywiązałam się do żadnej drużyny. Pokładałam duże nadzieje w naszej reprezentacji na Euro, ale niestety nie udało nam się przejść dalej i wolę to przemilczeć. A Ty oglądasz dużo meczy i masz swoich faworytów?
 
  • Лайк
Реакции: Vadim